COMPANIA, teší nás


Full-service reklamná agentúra Compania je na trhu už 13 rokov a odvtedy sme vo svojom portfóliu klientov mohli privítať mnoho známych značiek a robiť na mnohých zaujímavých projektoch.

Agentúru sme založili v roku 2005 s víziou priniesť na trh reklamných agentúr niečo nové. Chceli sme sme sa s klientami rozprávať, chceli sme veci riešiť na priateľskej vlne a na základe toho odovzdávať kvalitné riešenia. Kampane, letáky či zábavné eventy predsa vznikajú spokojnosťou na oboch stranách a preto je dôležitým pilierom agentúry konštruktívny dialóg medzi zadávateľom a nami.

Compania je síce menšieho vzrastu, no naša profesionalita spojená s individuálnym, priateľským prístupom oslovila mnoho klientov.

Toto sme my

Rokmi fungovania agentúry sme dali dokopy naozaj skvelý tím ľudí. Vieme, že každý jeden člen reklamnej agentúry je dôležitý a preto sme radi, že vám vieme ponúknuť služby na úrovni v každom smere.

Mišo
Hraško

Managing Partner


Laco
Humeník

Managing Partner


Radim
Jančovič

Art Director


Katka
Popracová

Online / Brand Manager


Matej
Rudohradský

Technician

Grafika

Zaujímavý a estetický vizuál, na ten si spotrebiteľ žijúci v dobe Instagramu potrpí. Už pri prvom kontakte s produktom či značkou musí grafika zaujať a preto je dôležité nepodceniť prácu profesionála. Radi pre vás pripravíme logo, webovú stránku, letáky alebo celú corporate identity na mieru.

Text

Každá reklamná kampaň potrebuje silnú myšlienku, na ktorej ju postavíte. Stačí jeden dobrý headline a váš produkt či značka môže zarezonovať presne vo vašej cieľovej skupine. Nechajte preto vymýšľanie kampaní a písanie textov na copywritera, ktorí presne vie, ako pracovať so slovíčkami.

Produkcia

Existuje nespočetný počet možností, ako vytlačiť napríklad tak jednoduchú vec akou je vizitka. Aj malá zmena v prevedení - matný či lesklý papier - môže zmeniť „vizitku“ vás a vašej značky. Sme špecialisti na tlač a vieme poradiť vo všetkom, akú použiť hrúbku papiera, materiál, prevedenie... Nemáme problém ani s veľkometrážnou tlačou, keďže v agentúre máme vlastné vybavenie.

Ostatné

Neváhajte nás kontaktovať s rôznymi zadaniami. Za roky fungovania agentúry sme pre našich klientov priniesli naozaj mnoho riešení na rôzne požiadavky. Okrem klasickej reklamy vám vieme napríklad postaviť reklamný stánok, prenajať vlastnú fotostenu, zorganizovať event alebo vyrobiť reklamný nosič na mieru.

Pracujeme takto

1Ozvite sa nám a dohodnite si s nami stretnutie. Radi vás privítame v našich nových priestoroch, dáme si spolu kávu a predstavíte nám váš projekt či značku. Po konkrétnom zadaní preberieme všetky ostatné záležitosti a dohodneme si čas dodania.


2 Pustíme sa do realizácie. Kedy bude naša práca hotová, záleží na komplexnosti zadania. Urobíme všetko preto, aby boli výsledky našej práce rýchle aj dobré. Menšie zadania ako jednoduchú tlač svadobných oznámení vieme vybaviť obratom.


3 Po odovzdaní projektu sme zvedaví na vašu spätnú väzbu. Keďže chceme veci robiť stále lepšie, dajte nám vedieť, ak sa vám niečo nepozdávalo, alebo ste čakali kvalitnejšie prevedenie. Za každé slovo budeme vďační.


Záleží nám našom okolí

Preto sa snažíme všetky materiáli využiť do posledného kúska. Keď sa predsa len niečo zvýši daný odpad separujeme. Tým pomáhame následnej recyklácii.


Pri tlači používame eco solventné farby s nízkym obsahom prchavých organických látok. Vďaka trvanlivosti atramentu a živosti farieb sa znižujú aj celkové náklady na tlač.


Pri všetkých reklamných nosičoch a médiách dodržujeme zásady udržatelnosti a čo do najväčšej miery pracujeme s materiálmi so zníženým obsahom PVC.